Yaratıcılık 
İleri Nesil Okullarında
Başlar

Anaokulundan itibaren çift dilli eğitim ile
en üst düzey akademik ve sosyal becerilerle donanmış
21. yüzyıl nesillerini yetiştiriyoruz.
Çünkü geleceğimiz çocuklarımız!

İNO Özel Anaokulu

İleri Nesil Okulları Eğitim Yaklaşımı

Course

Yüzde 100 İngilizce

Anaokulullarımızda eğitim dili İngilizcedir. Eğitmenlerimizin tamamı English Native Speaker olup alanlarında uzmandır. Çocuklarımız ilkokula geçene dek sadece İngilizce eğitim almaktadırlar. Dili bir araç olarak kullanan İleri Nesil okullarında Anaokulu öğrencileri tüm kazanımlarını yaparak ve yaşayarak edinmektedirler.

Her Yaş Grubuna Özel Program

Çocuklarımız 3 yaşından itibaren kendilerini rahat ifade edebilecekleri bir sistemde özgüven sahibi bireyler olmak üzere yetiştiriliyor. Eğitimin sürekliliğine olan inancımızla çocuklarımızı bir sonraki adıma hazırlamak için duygusal, zihinsel, sosyal becerilerini yaşayarak geliştirmelerini sağlıyoruz.

Geleceğe Doğru Hazırlık

Planlama yapmak, planlamaları uyum içinde hayata geçirmek ve bu beceriyi kazanmak gelecek için önemli bir kazanım. Bu sebeple anaokulumuzda her sabah çocuklarımız günü planlama çalışması, gün sonunda da günün değerlendirmesini yapmayı öğreniyorlar ve uygulamaktan en çok keyif aldıkları etkinlikleri özel tasarladıkları günlüklerine resmediyorlar. Biz de çocuklarımızın yönelimlerini daha iyi anlayarak bir sonraki adım için hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Mutlu Okul, Mutlu Aile

Yıl boyunca sunduğumuz Farklılaştırılmış Eğitim Sistemi'ne uygun bakış açısıyla çocuklarımızı değerlendiriyor, her öğrencimize özel olarak hazırlanan izleme ölçeklerimizi titizlikle uyguluyoruz. Uzman kadromuzdan rehber öğretmenlerimiz ve sınıf öğretmenlerimizle çocuklarımızın gelişimini bireysel görüşmelerle velilerimizle paylaşıyoruz, bireysel görüşmelerle çocuklarımızın gelişimini birlikte konuşuyoruz.

21. yy’a Hazır Bireyler

Maker Robotik sistemle çocuklarımızın hem geleneksel ve ileri teknolojileri hem de üreten insan olmanın temel yetkinliklerini eğitimin ilk basamağında öğrenmelerini sağlıyor, bir üst eğitim basamağına hazırlıyoruz.

Temiz Havada, Sporla, Sanatla, Doğa ile Gelişen Nesiller

Çocuklarımızın yeteneklerini ve becerilerini erken yaşta ortaya çıkarmak ve geliştirmelerine destek olmak amacıyla çocuklarımıza özel olarak beden eğitimi, yüzme, dans gibi birçok farklı alanda dersler organize ediyoruz. Doğayla iç içe kampüsümüzün anaokulu bahçesinde açık hava çalışmalarıyla eğitimimizi destekliyoruz. Çocuklarımızın yeteneklerini ve becerilerini erken yaşta ortaya çıkarmak ve geliştirmelerine destek olmak amacıyla çocuklarımıza özel olarak resim, müzik, görsel sanatlar, dans gibi birçok farklı alanda dersler organize ediyoruz. Öğrencilerimizin, görsel sanat sevgisi ve bilgisine sahip, bakmayı ve görmeyi bilen, estetik değerleri içselleştirmiş, bireysel farklılıkların kendilerini zenginleştirdiğinin bilincinde olan, yeni malzeme ve teknikleri kullanma konusunda meraklı ve cesur, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerine sahip olmasını amaçlıyoruz.

OKUL TANITIMI VE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Güçlü Eğitim Kadromuz

Tuba Aksoy Pehlivan

Anaokulu ve İlkokul Müdürü

Başak Gezer

Anaokulu Akademik Danışmanı

Ülkem Çorapçı

Ortaokul Müdürü

Nuray Kara

İlkokul Akademik Danışmanı

OKUL TANITIMI VE KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

İNO Özel Anaokulu

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde randevu ile gerçekleştirdiğimiz bireysel okul tanıtım günlerimiz devam ediyor.
Bireysel randevu için kayıt formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Email

info@ino.k12.tr

 

İNO Özel Anaokulu